Kopenhaga

by • 30 marca 2016 • FOLLOW THE SUN, WSZYSTKIE WPISY4 komentarze1158

Wraz ze zmianą pracy zmienił się kierunek moich wyjazdów i częściej odwiedzam Skandynawię.

Na pierwszy ogień poszedł Sztokholm. Niestety pogoda nie sprzyjała i wiatr z deszczem umilały mi cały pobyt. Mam nadzieję, że wrócę tam jeszcze, żeby tym razem zwiedzić miasto z aparatem w ręku zamiast parasola (choć towarzystwo do zwiedzania miałam przednie – pozdrawiam!).

Kopenhaga za to powitała mnie pięknym wiosennym słońcem. Kolorowe elewacje starych kamienic, urokliwe kanały w Christianshavn i duńska dbałość o detale zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Miałam wrażenie, że znam to miasto od zawsze.

Niedługo znowu tam wracam i już się cieszę na tę okazję.

 

Processed with VSCOcam with c2 preset Processed with VSCOcam with c1 presetProcessed with VSCOcam with c1 preset Processed with VSCOcam with c1 preset  Processed with VSCOcam with c3 presetProcessed with VSCOcam with c1 preset Processed with VSCOcam with c2 preset         

Pin It

Related Posts

4 Responses to Kopenhaga

 1. Casper napisał(a):

  Ale rowerów majom jak u Pekinie :) widzę też angielski akcent – ten czesciowo drewniany samochod Morris Minor 1000 lata około 60-te :)
  Uważaj tylko na Gang Olsena ;)

  • Sunspotter napisał(a):

   Niezła ta bryka, nie? :) Rowerów tyle, że się rowerowe korki robią w mieście! Nie wiem jak oni je zresztą rozpoznają – wszystkie takie same.

 2. Pati napisał(a):

  Kopenhaga <3 najpiękniejsze miasto na świecie, ale Bornholm…. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *