Słońce, plaża i trzeci trymestr

by • 24 lipca 2014 • ONA, WSZYSTKIE WPISYComments (0)1243

Wiedziałam, że z opalania będą nici. Zresztą, w ciąży czy nie w ciąży, i tak zawsze przypominam córkę młynarza, a lekko brązowa byłam tylko raz w życiu po 2 tygodniach w Egipcie. Zdarzało mi się występować też na plaży w roli zebry po stosowaniu kolejnych balsamów brązujących, ale tym razem też nie było takiej opcji.

Wiedziałam, że nie popływam. Mimo marzeń o aktywnej ciąży, zdobywaniu Everestu i bieganiu maratonów, zaskoczeń nie było, czyli zgodnie z zaleceniami lekarza trzeba siedzieć/leżeć i ogólnie pozwalać wysilać się innym (kto miał problemy z przepływami, ten wie o co chodzi).

Wiedziałam, że będzie ciepło, więc spakowałam mnóstwo przewiewnych (jak na moje standardy) ciuchów, ale śródlądowe upały zaskoczyły mnie całkowicie!

Morze mnie rozpieściło. Pojezierze dało w kość. Bryzy nie było, słońca pod dostatkiem. Pomijając już fakt, że aktualnie kolana nie radzą sobie z ciężarem Franka za dobrze (i moim, bo przecież brak ruchu nie sprzyja), to w tych upałach czułam się jak spuchnięta ryba bez wody (wieloryb, dla uściślenia). Było mnie chyba dwa razy więcej, niż normalnie. Z 10 par butów, które wzięłam (w przybliżeniu, balerinki się nie liczą), byłam w stanie założyć góra dwie pary, a i tak większą część dnia spędzałam leżąc w pokoju z wycelowanym w siebie wiatrakiem. Na noc miałam ochotę obłożyć się lodem, który w ciągu dnia obficie dosypywałam do soku i ice latte. Piłam hektolitry wody, jadłam głównie owoce, jakoś przeżyłam.

W związku z powyższym posta o tym, jak wspaniale być w ciąży latem, nie będzie. Chylę czoła przed tymi, co to podwojone w tych temperaturach egzystują całe lato. A może to tylko ja jestem takim miętusem?? Eeeeeee chyba nie ;p

 

DSC_2529    DSC_2489

DSC_2524

DSC_2522    DSC_2578

DSC_2564

Nie było zbyt wielu okazji, by założyć długi rękaw…

DSC_3875DSC_3864

DSC_3828  DSC_3840

DSC_3835

DSC_3834

DSC_3842

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *