Uratowani przez H&M, czyli historii Teodora ciąg dalszy…

by • 28 października 2013 • DZIECKO, WSZYSTKIE WPISYComments (1)963

We lost Zosia’s beloved cuddly toy, Teodor, a while ago and it was a painful experience for all of us. We searched high and low but in vain. While I was looking for a replacement, Daniel wasn’t wasting time either. He dropped a note to H&M and told our story. He explained how precious Teodor was to all of us, especially to our little girl. And we did not have to wait long for a response. H&M sold out these cuddle toys long time ago. But they did find one in the design department in Sweden and they sent it to us just the next day Daniel dropped them the note. We are so happy and we are overwhelmed with this kindness.  They could have just ignored us. H&M, you’re great! Thank you!!! 

Jakiś czas temu zgubił się Teodor, ukochana przytulanka Zosi i było to dla nas ciężkie przeżycie. Szukaliśmy go wszędzie, ale na próżno. Podczas gdy ja szukałam zastępcy Teodora, Daniel też nie marnował czasu. Napisał do H&M i opowiedział im naszą historię. Wyjaśnił ile Teodor znaczył dla nas wszystkich, a szczególnie dla naszej córeczki. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź. Wszystkie te przytulanki zostały już dawno wyprzedane. Udało się jednak znaleźć jedną w dziale projektowania w Szwecji i H&M wysłali ją do nas kurierem od razu na drugi dzień po mailu Daniela. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi i totalnie zaskoczeni tą uprzejmością. Przecież nikt nie musiał się nami przejąć. H&M, jesteście wspaniali! Dziękujemy!!!

DSC_1548

Pin It

Related Posts

One Response to Uratowani przez H&M, czyli historii Teodora ciąg dalszy…

  1. Casper napisał(a):

    wow co za historia, któż mógłby się spodziewać tak konkretnego, szybkiego i pełnego zrozumienia podejścia do sprawy i to, nie jednym zdało by się że błachej, i to w czasach ogólnej oziębłości i samolunstwa. Są jeszcze ludzie którzy przywracają wiarę w dobro i podtrzymują nadzieję żę jutro może nie będzie takie złe.
    Jedenaste przykazanie brzmiało by ” I będziesz pomagał bliźniemu swemu ”
    Duży „respect” dla H&M !!
    ps: napewno niedługo zrobie tam zakupy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *