O NAS

 

Family4

Poznaliśmy się we Wrocławiu, chociaż Daniel mieszkał w Łodzi, a ja, Agnieszka, w Krakowie. Po ślubie przeprowadziliśmy się do Gdyni, a nasze córki urodziłyśmy się w Gdańsku. Gdzie będziemy za kilka lat? Mamy nadzieję, że dla nas samych będzie to zaskoczenie. Najchętniej już w niebie :-)

Nie lubimy siedzieć w miejscu. Lubimy za to dobrą muzykę, morze, podróże, czereśnie i jesienne słońce.

 

AGNIESZKA 

Po pierwsze pióro, po drugie aparat. Bloguję z potrzeby serca. Zachwyca mnie piękno w każdej postaci. Jestem uzależniona od światła.

Family5

 

DANIEL

Perfekcjonista. Z zamiłowania piłkarz, z zawodu znawca mediów. Z powołania muzyk.

b

 

ZOSIA

Nasz promyczek, chodzący uśmiech. Największa gaduła w rodzinie. Sypie historiami jak z rękawa. Wielbicielka sukienek, Świnki Peppy i kotów. Uwielbia pistacje, za granaty i lody da się pokroić.

Family6

 

FRANEK

Najmłodszy w rodzinie. Plaster miodu. Zawsze zadowolony, zawsze uśmiechnięty (no chyba, że musi iść spać).

Jego największą miłością bezsprzecznie jest siostra. Najpierw patrzył na nią jak na kosmitkę, a teraz na jej widok śmieje się w głos (co chyba nie znaczy, że zmienił zdanie :).

DSC_9424

Dlaczego blogujemy?

Przede wszystkim dlatego, żeby nie utracić żadnej z cennych chwil. Dla piękna tych małych i wielkich wspomnień, z szacunku do każdego dnia, z potrzeby tworzenia.

Kiedy urodziła się Hania, opisywałam każdy jej dzień, każdy szczegół jej krótkiego, jak się okazało, ale nader cennego życia.

Kiedy urodziła się Zosia, postanowiłam każdy jej dzień uwieczniać na fotografiach. Wtedy właśnie powstał blog.

Kilka miesięcy temu dołączył do nas Franek. Wtedy też wyprowadził się od nas czas wolny. Mimo wszystko, nadal tworzymy wspomnienia, nadal łapiemy nanochwilki, również dla niego.

Początkowy projekt nieco się rozszerzył, ale ten blog to nadal miejsce poświęcone głównie naszym dzieciom, naszej największej miłości i inspiracji.

Leave a comment